20160113055134

דריה קר

כתובת: כיאט 6
Address: Khayat 1
טלפון: Phone: 0722110812

דריה בלז הינה מומחית לכל מה שנוגע בתחום היופי והטיפוח. מטרתה העיקרית – לעורר מודעות לחשיבות מראה החיצוני של כל אישה.

הקריירה של דריה התחילה בשנת 2010, כאשר הקימה מכון ספא המתבלט בטרנד לוהט של אותה שנה – פדיקור דגים. היא השתמשה בדג ייחודי בשם עגול הלסת (garra rufa), שהפך לדג המטפל ומעסה רגליים וידיים. עם המרץ הבלתי פוסק להתקדמות בעולם האסתטיקה, הרחיבה דריה את עיסוקיה לטיפולי פדיקור ומניקור רפואי. זו הייתה פריצת דרך משמעותית עבורה.

משאלתה של דריה הייתה להשתלב בצורה ניכרת ומשמעותית בתחום היופי והקוסמטיקה בישראל. בתחילה היא הייתה מומחית לטיפולי ציפורניים מכל הסוגים הקיימים -סכרת, יבלות, ציפורן חודרנית וכד'. לאחר מכן הלכה ללמוד קוסמטיקה רפואית ובתום סיום הלימודים, הקימה את בית היופי DariaCare, אשר נמצא בלב ציר מוריה בחיפה. השירותים אותם הוא מציע, משתייכים ל-3 תחומים עיקריים: טיפולי ציפורניים, טיפולי פנים ועיצוב שיער. המכון מעמיד לרשות הלקוחות צוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים. דריה עצמה מתמקדת בטיפולים אסתטיים לפנים ולגוף.

בית היופי DariaCare הפך לחווית טיפוח מרשימה עבור כל אחת מהלקוחות. בין אם מדובר על טיפולי פנים רפואיים (כמו למשל : הבהרת פיגמנטציה, טיפול באקנה, מזו-רולר), בניית ציפורניים או ביצוע פדיקור רפואי – האישה תמיד תצא מהמכון בהרגשה של שלמות פנימית וחיצונית.

אחד המנגנונים החשובים אצל דריה הינו שימוש במותגים ארציים מובילים. עבור טיפולי פנים היא בחרה במותג "כריסטינה", שמספק פתרונות למגוון רחב של בעיות העור וגורם לתוצאות מדהימות בטווח מידי וארוך יותר.

תחום עיצוב שיער ותסרוקות אינו פחות מבוקש ב- DariaCare. נוסף לשירותי ספרות המקובלות, ניתן למצוא במכון טיפולים מורכבים כמו סלסול קבוע והחלקה יפנית, אשר דורשים מיומנות ומקצועיות מירבית.

כמו כן, דריה בלז הינה אחת המומחיות היחידות, שהביאה לארץ מכשיר חדשני לעיסוי וניקוז לימפטי. בעזרת מכשיר זה היא מבצעת עיסויים לימפטים, אשר משתייכים לענף הרחב ביותר של רפואה משלימה. הפרוצדורה תורמת לזרימת דם, משפרת את מערכת העיכול וחמצון בגוף ונחשבת ככלי נהדר לטיפול נגד צלוליטיס.

" כל אישה רוצה וצריכה להיות יפה. בכך הינה מטרתי – להוביל אותה לדרך אסתטית חדשה. אני מחזיקה באידואלוגיה של שלמות חיצונית, כי כל עוד האישה מטפלת בצורה קפדנית במראיה, כך תקבל יותר הצלחה בכל תחומי עיסוקיה,בין אם מדובר על יחסים אישיים או קריירה. בשל הלחצים של זמנים מודרניים, אין לנשים יותר מדי זמן לטיפוח עצמי. בבית היופי DariaCare אני מציעה השתחררות ממתחי השגרה וחיסכון זמן יקר של הלקוחות על ידי טיפולים אינטנסיבים במראה החיצוני. מטרתי אינה כמות, אלא איכות הביצוע. לעולם לא ארשה לעצמי מצב של אישה לא מרוצה אחת."

שעות פתיחה :

ראשון – שישי

10:00 am – 8:00 pm

עבור לאתר העסק Go To Site

מקומות דומים באזור

Similiar Places

עוד עסקים More

אנחנו בפייסבוק

We're on Facebook