מרכז אקדמי כרמל

המרכז האקדמי כרמל

כתובת: הנמל 16
Address: Hanamal 16
טלפון: Phone: *5745

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד המאפשר לתלמידיו לרכוש השכלה גבוהה על פי הסטנדרטים המאופיינים באוניברסיטאות הפרטיות המובילות בעולם.
תוכניות הלימודים במרכז האקדמי כרמל נבנו מתוך מטרה להכשיר את הסטודנטים לקריירה משגשגת בתחום העיסוק הרלוונטי. הן עדכניות ומעשיות ומאפשרות לסטודנט לרכוש כלי עבודה ניהוליים במסגרת ההכשרה האקדמית. מתכונות הלימודים מותאמות לצורכיהם המגוונים של הסטודנטים.
סגל המרצים נבחר בקפידה ומשלב מוניטין אקדמי רב שנים עם נסיון מעשי מרשים. התמיכה של הסגל האקדמי תאפשר לסטודנט לפתח את יכולותיו האינטלקטואליות ולרכוש מיומנויות אקדמיות.

במרכז האקדמי כרמל מסלולי לימוד לתואר ראשון בתחומים:
שיווק ופרסוםמשאבי אנושמימון ובנקאות וחשבונאות
תוכניות הלימוד פורשות בפני הסטודנט את אבני היסוד של הניהול העסקי. מתכונת הלימודים דוגלת בתוכניות יישומיות המציגות את המודלים והתיאוריות המתקדמים ביותר מחד, ואת אופן יישומם בסביבה הארגונית מאידך, מהווה בסיס לקידום ופיתוח קריירה ניהולית.
LL.B במשפטים –
תוכנית הלימודי לתואר ראשון במשפטים מקנה לסטודנטים מיומנויות מקצועיות עם השכלה משפטית-אקדמית רחבה. תוכנית הלימודים תפתח בסטודנט חשיבה משפטית עצמאית, שיקול דעת רציונאלי, יכולת להעריך סיכויים, לבחור ולהחליט. המרכז האקדמי כרמל רואה בסטודנט את מוקד העשייה ושואף להביא את הסטודנט למיצוי היכולות הטמונים בו, על ידי בניית תוכניות לימוד איכותיות, גיוס סגל אקדמי מן השורה הראשונה הדוגל באינטרקציה עם הסטודנטים ותוכניות סיוע ותגבור אקדמי, תנאי לימוד ברמה הגבוהה ביותר ומתן שירות אישי וטיפול בבעיות מנהליות של הסטודנט.

מקומות דומים באזור

Similiar Places

עוד עסקים More

אנחנו בפייסבוק

We're on Facebook