11

שיינה

כתובת: הבנקים 9
Address:
טלפון: Phone: 52-84075000

מאחורי המותג נמצאת גילי שרר-לסרי, מעצבת גרפית ומרצה לתקשורת חזותית, היוצרת מפגש מרתק בין העיצוב הגרפי והחומר האקרילי המטריף הזה. הסטודיו שלה הוא כמו לונה פארק- כל פרויקט הוא קרוסלה חדשה שהנסיעה עליה מפתיעה ומרגשת. גילי, אמא לשתי בנות מתוקות להפליא, מתגוררת בחיפה. בוגרת בהצטיינות תואר בתקשורת חזותית באקדמיה לעיצוב ולחינוך וי"צו חיפה. את הסטודיו הצבעוני שלה הקימה בחיפה, בעיר התחתית, המלאת קסם

בפני עצמה והרבה פעמים משמשת השראה בעבודותיה- הגרפיטי המחוייך ברחוב, כיכר פריז הצבעונית השוכנת ליד, ריח השווארמה מתערבב עם פעמוני הכנסייה והאנשים הצבעוניים שמסתובבים ברחוב.

באמצעות טכנולוגית חיתוך הלייזר ושילוב עם עיצוב והומור- כל יום נולדים בסטודיו מוצרים חדשים- מוצרים פונקציונאלים בעלי הומור והשראה. המוצרים מעוצבים ומיוצרים בסטודיו בחיפה ועשויים בפרפקציוניזם מוקפד.

כל מוצר מגיע תמיד עם משפט השראה- לתת ערך מוסף ולהאיר את היום.

המוצרים הם כיף. מתנה זה כיף, השראה זה כיף, פינוק לבית זה כיף, שידרוג המשרד זה כיף- כיף זאת מילה מרכזית בסטודיו ובכלל מוטו בחיים.

מוצרי המותג נמכרים בחנויות ברחבי הארץ ובחו"ל ומפנקים בחיוך לקוחות רבים.

חלק נוסף ומעניין בסטודיו הוא העבודה מול השוק העסקי- המחבר בין מוצרי הסטודיו לקידום עסקיהם- פינוק הלקוחות שלהם ופינוק עובדיהם- יחד עם שילוב המיתוג הייחודי שלהם. בין לקחותינו מגוון רחב בקשת העסקית- החל מעסקיי בוטיק קטנים ועד חברות מזון גדולות- כולם מקבלים אצלנו תה עם לואיזה. כדאי. יש מאפיית בייגלה ארוך מפנקת ליד הסטודיו- זה הולך נהדר עם התה.

עבור לאתר העסק Go To Site

מקומות דומים באזור

Similiar Places

עוד עסקים More

אנחנו בפייסבוק

We're on Facebook