פרוייקטים ליזמים

Entrepreneurs Projects

%d7%95%d7%90%d7%93%d7%99-%d7%a1%d7%90%d7%9c%d7%99%d7%91_1

SALLY VALLEY

כתובת: ואדי סאליב
Address: Wadi Salib

 השכונה

ואדי סאליב, השכונה עם מראות בתי האבן המרשימים והסמטאות הצרות, נושקת לדאונטאון (5 דקות הליכה מכיכר פריז ו5 דקות רכיבת אופניים לרכבת) וקרובה לשוק תלפיות ולרחוב הרצל שוקק החיים. עם חזית ים הפונה לנמל, נשמרת בואדי אווירה שבה הכל קורה והכל נראה אפשרי. דמיון רב ניתן למצוא במקום לבין שכונת ליפתא הירושלמית או נווה צדק, לפני זינוקן המטאורי לפני כשני עשורים.

 הפרויקט

פרויקט sally vally בואדי סאליב, מתעתד להפוך את האזור לקומפלקס דינאמי המשלב עסקים ומגורים. התכנון הייחודי מייעד קומת קרקע לחנויות מתמחות, קומות הביניים למשרדים ומעליהן דופלקסים למגורים. עיריית חיפה כבר יזמה השקעה גדולה באזור מבחינת תרבות ותשתיות: בנייני הממשלה החדשים והנאים העתיקו את מקומם לאזור ונתיבי תחבורה חדשים מנגישים את האזור בצורה מרבית לעיר התחתית, לרכבת ולהדר הכרמל.

 החזון

פרויקט sally vally צומח מלב ליבה של השכונה בעיצובו המודרני, פרי פיתוחם של צמד הארכיטקטים רמי גיל ופרופ׳ גבי שורץ. יוסף ואחיו מדגישים את מחויבותם לפיתוח השכונה בכך שהם מייעדים את הפרויקט להשכרה בלבד ונותנים עדיפות לשוכרים בעלי מקצועות חופשיים, שיתרמו לגיוון המרקם האנושי והמקצועי בשכונה. מתחם זה יהפוך גם את שכונה זו לאבן שואבת לאוכלוסיות היוצרים ההולכת וגדלה של העיר.

 דבר האדריכל

'כפר מגורים' עירוני מעל מסד תעסוקה, מסחר ופנאי. 'בלוריות' מגורים בשלל צבעים מזדקרות מעל 'תיבת תעסוקה' המרחפת מעל קולונדת פעילות המסחר והפנאי שבמפלס הרחוב.

אדריכל רמי גיל ופרופסור גבי שורץ.

עבור לאתר הפרויקט Go To Site

אנחנו בפייסבוק

We're on Facebook