בית למעצב – ביה"ס לתפירה ותדמיתנות

סטודיו "בית למעצב" – בית ספר לתפירה ותדמיתנות.

הקמנו את הסטודיו בשנת 2013 כשהחלטנו לתת מענה לכל מי שרוצה ללמוד תפירה – גם לתחביב,
וגם למקצוע ועסק.

בין אם זו סדנה או קורס מקצועי, נדאג שתוציאו מכל שיעור את המירב.

הצלחה של כל סטודנט חשובה לנו מכל, לכן אנו:
מלמדים בקבוצות קטנות, על מנת שתקבלו את מלא תשומת הלב;
מחלקים מדריכים מודפסים לכל נושא נלמד, שיעזרו לכם גם בבית;
תומכים בסטודנטים במשך הקורס וגם לאחר סיומו בפייסבוק,ווטסאפ וטלפון.

בסטודיו נערכות מדי שבוע מגוון סדנאות היכרות – אתם מוזמנים להתנסות בעיצוב ותפירה ולהחליט האם זה מתאים לכם.

הלימודים בסטודיו מאוד מעשיים – אנחנו מתחילים לעבוד על בגדים שימושיים ולבישים כבר מהשיעור הראשון. כי לדעתנו, אין דרך אחרת ללמוד תפירה חוץ מ…לתפור.

שעות פעילות הסטודיו:
ימי א'-ה': 9:00-13:30 / 17:00-21:00
ימי ו': 9:30-12:30
שעות מענה טלפוני:
ימי א'-ה': 9:00-17:30

MOOTAG

MOOTAG
משרד המתמחה במיתוג שיווק ופרסום למעלה מ-15 שנות ניסיון מצטבר בתחום המהווה בית פיסי, מקצועי ורגשי לצעירים במיזם החברתי Mootag Life Skills.
אנחנו מתחברים לחברה כדי לייצר שינוי, דרך תהליך אסטרטגי ייחודי ממוקד תוצאה.
אנחנו מתמקדים במתן פתרונות יצירתיים למעטפת התדמיתית הכוללת של החברה עם יכולת ראיה מערכתית והבנת הצרכים.
משרדינו מלמד ומבין את קהל היעד, ודואג לבנות/לשמור על ערכי המותג ולחזק אותם על מנת לייצר ערך אמיתי ללקוחות החברה ולעובדיה.
ההתנסות בתחומים מגוונים: ביוטכנולגיה, טכנולוגיה, ארגונים ללא מטרות רווח, בתי קפה ומסעדות, אופנה ועוד במהלך כ-12 שנות פעילות חידדנו את היכולת שלנו ללמוד כל תחום ולדייק ברמת המסר והעיצוב.

מי אנחנו?
עסק חברתי להכשרה, תעסוקה ויזמות לבני נוער וצעירים בתחומי העיצוב והטכנולוגיה. מייצר אופק תעסוקתי ומכבד בעולם תוכן מלא השראה ומעוף. מודל ייחודי שיאפשר הוצאת הנוער ממעגל הקושי והמצוקה והכנסתם למעגל חדש של התפתחות, חווית הצלחה ותעסוקה. עסק המקיים את עצמו דרך בניית מיזמים עסקיים בשיתוף גורמים מקצועיים והנוער.

למה אנחנו?

 • אנחנו שותפים אמיתיים ומחוייבים לתהליך ממוקד  תוצאות
 • אנחנו יצירתיים – אבל באמת :)
 • אנחנו חושבים עסקית ורק אז עוטפים את זה מאוד יפה.
 • כיף לעבוד איתנו :)
 • הכל (כמעט) במקום אחד
 • כי אתה תקבל עבודה מצוינת וגם תוכל לעשות טוב  למישהו שצריך את זה…
 • כי לעסק קטן וחברתי כל לקוח נחשב


יצירת קשר
משרד: 077-2030173 | פקס: 077-5618376

 

מכללה לבניית ציפורניים בג’ל

בואי לפתוח איתנו קריירה מצליחה!

מכללת ביו סקלפצ'ר המפיצה בכל העולם את תורתה בתחום טיפול ציפורניים בג'ל, שמה לה למטרה להיות קורת גג מקצועית להפצת חשיבות הטיפול והטיפוח של הציפורניים הטבעיות בעזרת שיטה בלעדית וג'ל ידידותי.
מרכזי הלימוד של החברה ממוקמים בערים: חיפה ובתל אביב ומעניקים לימודים בסטנדרטים בינלאומיים ע"י צוות הוראה ותיק ומיומן.

בית הספר ביו-סקלפצ'ר מומלץ ביותר ע"י ארגון "סידסקו" העולמי בשל הסטנדרטים הגבוהים,
טכניקות בלעדיות, צוות מורים ותיק, התומך גם לאחר שעות הלימודים ותעודה בינלאומית המאפשרת לך להשתלב בכל אחד מסניפי החברה בעולם.

התלמידות שלנו נהנות מ:

 • ג'ל ידידותי ושיטה ייחודית לא פולשנית ובהתאמה אישית.
 • שיטות עבודה בלעדיות וחדשנות בלתי פוסקת.
 • צוות מורים מקצועי גם לאחר שעות הלימודים.
 • מי רענון עד למצוינות.
 • תעודה בינלאומית לעומדות בתנאי הקורס.

בסיום הלימודים מוענקת:

 • תעודה בינלאומית המאפשרת ניידות בין סניפי החברה בעולם.
 • פרסום חינם ע"י החברה.
 • הפניית לקוחות לטכנאית.
 • הטבות והנחות ברכישת מוצרי החברה

מכללת תמורות

המכללה להכשרת מטפלים ברפואה סינית שיאצו טווינה ועיסוי.
תמורות הינה מכללה העוסקת בהכשרת מטפלים במקצועות הרפואה הסינית – דיקור, תזונה, צמחי מרפא, מגע – שיאצו/טווינה ועיסוי. תמורות הוקמה בשנת 1988 וחרטה על דיגלה מצוינות ומובילות אקדמית.מערכת ההדרכה כוללת מרפאים ורופאים בתחום, אשר מכשירים את הסטודנטים לשלב בין הידע הסיני העתיק לבין הרפואה המערבית המודרנית. הדגש הוא על שילוב בין הרמה המקצועית הגבוהה, החוויה בתהליך הלימוד, צוות הוראה מעולה וכיתות לימוד קטנות.

תמורות הינה המכללה היחידה אשר במקום להתפרש על מכלול מקצועות מתחומי הרפואה המשלימה מתמקצעת אך ורק במקצועות הרפואה הסינית. הסטודנטים בתמורות מתחילים לטפל כבר אחרי שנת הלימודים הראשונה ובכך צוברים ידע רב בתוך תהליך הלימוד. לימודי רפואה סינית מהווים את עמוד השדרה של הרפואה המשלימה בישראל.

אתר האינטרנט בו אתם נמצאים הוא מהגדולים בעולם הרפואה הסינית והגדול ביותר בתחומי השיאצו והטווינה. הינכם מוזמנים לגלוש וליהנות משפע של תוכן מקצועי.
בואו להצטרף לקהילת תמורות
ד"ר ניר עמיר וגיורא ליכט

מכון אדלר

מכון אדלר ישראל, עמותה ללא כוונות רווח, נוסד בשנת 1963 ועוסק מאז היווסדו בפיתוח כלים, ידע ותובנות בתחום היחסים האישיים והבין-אישיים בצמתים ומעגלי החיים – משפחה, עבודה, חברה. מכון אדלר מהווה מרכז מקצועי המאפשר מחד, הכשרה מקצועית ולימודי תעודה בתחומי הנחית קבוצות, הדרכה, אמון, יעוץ וטיפול. ומאידך, מציע שירותים מקצועיים לפרטים, משפחות, קבוצות וארגונים.שלוחת חיפה והצפון בניהולה של אילונה ענבר, הינה אחת משמונה השלוחות שמפעיל מכון אדלר בארץ .
מה מציעים לך בשלוחת חיפה והצפון של מכון אדלר?

לימודים והסמכה – לימודי תעודה

המדרשה למקצועות ההנחייה

 • הנחיית קבוצות עם התמחות באחד משלושת המסלולים- קבוצות הדרכה  להורים /  זוגות /גיל שלישי
 • מנחה  משפחה- הדרכת הורים פרטנית
 • גן אדלר – תכנית להכשרת גננות וגננים להפעלת גן הפועל על פי גישת אדלר
 • המדרשה למקצועות הטיפול
 • הסמכה בהדרכת הורים לאנשי מקצוע העוסקים בטיפול
 • עבודה עם קלפים מטפוריים בטיפול ובהנחיית קבוצות

 ביה"ס למאמנים

 •  ביה"ס להורים  קבוצות הדרכה להורות ולמשפחה
 • קליניקה לטיפול בזוגיות, בפרט ובמשפחה
 • התייעצות פרטנית/משפחתית/זוגית ברגעי משבר או קושי
 • השתלמויות לצוותי חינוך והדרכה
 • תכנית איזון משפחה וקריירה   ארגונים תומכי משפחה

המכללה העסקית של לשכת המסחר והתעשיה

מכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי, שהוקמה בלשכת המסחר והתעשיה חיפה והצפון, הרחיבה את פעילותה, והיא מאפשרת היום הכשרות מקצועיות בתחומים מגוונים בנושאי ניהול וארגון, התמחות בסחר בינלאומי וקידום נושאים המאפשרים פיתוח עסקי כמו השקעות, שיטות תשלום או קשר עם לקוחות וספקים בשפות זרות.
במכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי מקפידים על הבאת מרצים מומחים מהשורה הראשונה בתחומי הלימוד השונים. קורסים שונים  מוכרים לצורך גמול השתלמות ולצרכי ארגונים מקצועיים, כמו מנהלי הרכש או בחינות המכס. המכללה עובדת בשיתוף פעולה עם מפעלים וארגונים גדולים כמו התעשיה הקיבוצית.
בוגרי הקורסים של המכללה העסקית רוכשים מיומנויות וידע, הן תיאורטי והן מעשי, המאפשר להם יישום בשוק העבודה, בתחומים מבוקשים על ידי מעסיקים.
המכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי ממוקמת בדרך העצמאות בחיפה, מקום מרכזי עם נגישות לדרכי תחבורה ציבורית (אוטובוסים ורכבות).

המרכז האקדמי ויצו חיפה

במשך קרוב לארבעים שנה משמש המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה, אבן-שואבת לאנשים צעירים המבקשים להכשיר עצמם לעולם-המעשה.

תוכנית הלימודים במכללה מבטאת גישה הוליסטית, המשלבת ידע, מיומנות, פתיחות, רגישות חברתית והומנית, דמיון, יצירתיות, חשיבה, הערכה וביקורת עצמית.

כל זאת בסביבת למידה מתקדמת המעמידה לרשות הלומדים כלים טכנולוגיים ואמצעים מגוונים ומתקדמים כגון :ספרייה ואולפני צילום, מעבדות מחשבים, חדרי סטודיו וסדנאות.

המרכז האקדמי מוכר כמוסד להשכלה גבוהה ומוסמך להעניק תואר ראשון בכל תחומי הלימוד המתקיימים בו.

עיצוב גרפי – תקשורת חזותית – ארכיטקטורה – צילום – עיצוב אופנה – קולנוע – ניהול עסקי

אנו חונכים בברכה ובהתרגשות ביה"ס לאופנה של לימודי חוץ בקמפוס הנמל.  המעבר לחלל ייעודי שכל כולו לימודי אופנה מאפשר התרחבות פעילות האופנה במסגרת לימודי חוץ וכמו כן להיטיב ולמקסם את השירותים שנתנים לתלמידי האופנה, כגון מרחב לימודי פרטי ואינטימי, סדנה מצויידת במיטב המכשור ועוד ברחוב כיאט 1 פינת העצמאות 80

אוניברסיטת חיפה

מבנה השלוחה מתפרס על שש קומות ומכיל חמש-עשרה כיתות לימוד חדישות ומאובזרות, מחשבים ציבוריים עם תקשורת לספריית האוניברסיטה, לחוגי הלימוד, לאגף מנהל התלמידים ועוד. במבנה כיתת מחשבים המכילה שלושים ושש עמדות מחשב וכן אולם אירועים חדש ומאובזר המכיל עד מאה איש.
בקומה השישית ישנו אזור קפיטריה נוח ונעים ומרפסת עם נוף מרהיב לנמל ולים.
כיום מתקיימים בקמפוס חלק ממסלולי המ.א. של החוגים פסיכולוגיה, חינוך,תקשורת, פילוסופיה, בי"ס לניהול וחלק מלימודי ההמשך של הפקולטה לרווחה ובריאות ותוכניות היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ, מסלול 30+ של מכינה האוניברסיטאית ולימודי בי"ס הארצי לתיירות.

תילתן

מכללת "תילתן" הוקמה כדי לענות על דרישות השוק לבעלי מקצוע מיומנים בכל תחומי העיצוב – מקצועות כמו עיצוב גרפי, עיצוב פנים, צילום, קופירייטינג, אנימציה, עיצוב אינטראקטיבי ועוד.

המכללה מציעה מסלולי לימוד רבים, שנבנו וגובשו על ידי אנשי שטח מקצועיים ומנוסים, הבאים מענפי הפירסום, העיצוב, האינטראקטיב והתקשורת.

הסטודנטים יכולים לבחור ללמוד במסלול ערב, מסלול בוקר או מסלול משולב.

בתילתן מספר מסלולים לתואר אקדמי הניתנים על ידי אוניברסיטאות

המרכז האקדמי כרמל

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד המאפשר לתלמידיו לרכוש השכלה גבוהה על פי הסטנדרטים המאופיינים באוניברסיטאות הפרטיות המובילות בעולם.
תוכניות הלימודים במרכז האקדמי כרמל נבנו מתוך מטרה להכשיר את הסטודנטים לקריירה משגשגת בתחום העיסוק הרלוונטי. הן עדכניות ומעשיות ומאפשרות לסטודנט לרכוש כלי עבודה ניהוליים במסגרת ההכשרה האקדמית. מתכונות הלימודים מותאמות לצורכיהם המגוונים של הסטודנטים.
סגל המרצים נבחר בקפידה ומשלב מוניטין אקדמי רב שנים עם נסיון מעשי מרשים. התמיכה של הסגל האקדמי תאפשר לסטודנט לפתח את יכולותיו האינטלקטואליות ולרכוש מיומנויות אקדמיות.

במרכז האקדמי כרמל מסלולי לימוד לתואר ראשון בתחומים:
שיווק ופרסוםמשאבי אנושמימון ובנקאות וחשבונאות
תוכניות הלימוד פורשות בפני הסטודנט את אבני היסוד של הניהול העסקי. מתכונת הלימודים דוגלת בתוכניות יישומיות המציגות את המודלים והתיאוריות המתקדמים ביותר מחד, ואת אופן יישומם בסביבה הארגונית מאידך, מהווה בסיס לקידום ופיתוח קריירה ניהולית.
LL.B במשפטים –
תוכנית הלימודי לתואר ראשון במשפטים מקנה לסטודנטים מיומנויות מקצועיות עם השכלה משפטית-אקדמית רחבה. תוכנית הלימודים תפתח בסטודנט חשיבה משפטית עצמאית, שיקול דעת רציונאלי, יכולת להעריך סיכויים, לבחור ולהחליט. המרכז האקדמי כרמל רואה בסטודנט את מוקד העשייה ושואף להביא את הסטודנט למיצוי היכולות הטמונים בו, על ידי בניית תוכניות לימוד איכותיות, גיוס סגל אקדמי מן השורה הראשונה הדוגל באינטרקציה עם הסטודנטים ותוכניות סיוע ותגבור אקדמי, תנאי לימוד ברמה הגבוהה ביותר ומתן שירות אישי וטיפול בבעיות מנהליות של הסטודנט.