צ’אנג בה
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

צ’אנג בה

אוכל תאילנדי

כל מי שהיה בתאילנד ואכל ברחוב פאד תאי חם שנעשה בזריזות ידיים מעוררת השתאות, בתיבול מדויק, בחריפות מעודנת, עם מעט בוטנים מלמעלה, וקיבל את המנה מידיה של התאילנדית המבוגרת שזה מה שהיא עושה כל חייה, יודע שהוא זכה בחוויה קולינרית שאין שנייה לה.

מסעדת צ’אנג בה החיפאית נולדה מתוך אהבה גדולה לרגעים האלה מהמטבח התאילנדי. נכון שאין באפשרותנו לדמות את הריחות והצבעים של רחובותיה של בנגקוק העוצמתית, אבל יש לנו את הכישרון והיכולת לקחת אתכם לאותו רגע מסוים על ידי שחזור מדויק של הטעמים העזים והמופלאים של אוכל הרחוב התאילנדי!

אז איך מכינים אוכל תאילנדי אמיתי?

משתמשים בחומרי גלם תאילנדים מקוריים: בתבלינים, בשמנים, ברטבים ובכל מה שיש למטבח התאילנדי המשובח להציע. אנחנו לא מסתפקים בדומה או בכמו, אלא מייבאים את הכל ישירות מבנגקוק הגדולה. אנחנו משתמשים בטכניקות הבישול התאילנדי המסורתי, ולא מעגלים פינות. כל הכלים במטבח בצ’אנג בה יובאו במיוחד מתאילנד, כדי שהמנות תצאנה בדיוק אותו הדבר! גם הצוות שלנו מורכב מחברים תאילנדים שמביאים איתם את הידע המדויק ואפילו רוקחים את תערובת התבלינים במכתש ועלי, ממש כמו בתאילנד. אז מה הפלא שהתום יאם שלנו כזה טעים?

האווירה בצ’אנג בה שמחה וצעירה ופשוט רואים שכיף לנו. המקום מעוצב בסגנון תאילנדי, עם עצי במבוק וצבעים מרגיעים, אפשר לשבת על הבר לצד סינגה ביר מרעננת, או באחת מפינות הישיבה המפנקות.

פתוחים לשרותכם 24/7.

אז נאמסטה.

12:00-23:00
שבת- 12:00-18:00